Beatport یک فروشگاه موسیقی آنلاین الکترونیکی با محور موسیقی الکترونیک که متعلق به کمپانی LiveStyle است. این شرکت در دنور ، لس آنجلس و شهر برلین مستقر است. Beatport در درجه اول بر روی موسیقی الکترونیک و  دی جی ها متمرکز است و طی ساله ها فعالیت خود یکی از فروشگاه های محبوب موسیقی الکترونیک به حساب می آید ، فروش آهنگ های کامل با فرمت های Wav و Mp3 و همچنین منابعی که می توان برای ریمیکس ها و پادکست های موسیقی استفاده شود.
این سرویس در سال 2004 تاسیس شد و در سال 2013 توسط شرکت رابرت اف. ایکس سیلمن SFX  با قیمتی معادل 50 میلیون دلار خریداری شد. در سال 2014 ، Beatport برای گسترش مخاطبان خود تمرکز خود را بر روی موسیقی های زیر زمینی و هنرمندان تازه معرفی شده در سبک های Tech House و Techno و House و ِ غیره سرمایه گذاری کرد. اخبار هنرمندان و فرهنگ سازی در زمینه موسیقی الکترونیک  EDM ، و پوشش سبک های پر مخاطب موسیقی گسترش یافت اما SFX Entertainment در 1 فوریه 2016 با 5 و نیم میلیون دلار ضرر برای ورشکستگی این کمپانی اقدام کرده و منتظر واگذاری این شرکت به خریدار بعدیست. 
در سال 2019 سایت Beatport با جذب سرمایه و بهره گیری از اسپانسر هایی چون Pioneer  از یک محصول جدید به نام Beatport Link رو نمایی کرد که در محصولات DJ به صورت مستقیم قابل استفاده است. هم اکنون نرم افزار Web Dj که تا آخر امسال با نرم افزار Rekordbox متصل خواهد شد در حال توسعه است. همچنین سرویس جدیدی به نام Beatport Cloud در راه است که stream  موزیک را در سایت Beatport ارائه خواهد داد.
از جمله افتخارات این سایت در نمایشگاه International Dance Music Awards / IDMA میتوان کسب 9 جایزه طی سال های 2006 تا 2014 به عنوان بهترین سایت در زمینه موسیقی الکترونیک نام برد. 


((بخش Beatport Cloud آخرین تلاش این شرکت برای ماندن در رقابت))