سلام به سایت بیانت خوش آمدید

پر واضح است که بیانت یک وب سایت آموزشی موسیقی آنلاین و دوره های حضوری مستقل است که سعی دارد با زبانی ساده و اصولی به کسانی که علاقمند یادگیری موسیقی هستند کمک کند. این یک توافق نامه بین سایت ما  و شماست برای دانستن حق و حقوق خود و هزینه ای که بابت این آموزش ها پرداخت می کنید بنا بر این خواهشمندیم بدقت قوانین مربوط به عضویت و استفاده از سایت بیانت را مطالعه فرمایید . برای استفاده از وب سایت بخش راهنمای سایت در نظر گرفته شده تا امکانات طراحی شده جهت استفاده بهتر و آموزش دقیقتر در اختیار شما قرار گیرد این راهنما ویدیویی و صوتی می باشد و به طور واضح و دقیق امکانات سایت را به شما آموزش می دهد.  
سن قانونی استفاده از وب سایت ۱۳ سال کامل است. برای باز کردن حساب کاربری لطفا سن واقعی خود را وارد نمایید چون در صورت تخلف هیچ مسئولیتی بر عهده ما نمی باشد کلیه پرداخت های اینترنتی از طرف شما باید با نظارت شخصی بالای 18 سال از اعضای درجه یک خانواده باشد و مسئولیت هرگونه فعالیت شما در وب سایت با نظارت شخص مذکور باشد. در خصوص آموزش موسیقی برای کودکان والدین می توانند با نظارت بر اکانت فرزند خود از سایت استفاده نمایند.  
 
این سایت بر پایه تشویق کاربر و ایجاد مسابقات و کسب امتیاز بندی و رقابت سالم بین کاربران طراحی شده است . دسترسی به استاد از طریق ارسال پیام در هر مبحث و پاسخ در جعبه پیام های شما در حساب کاربری صورت می گیرد همچنین دوره های حضوری  و آنلاین جهت رفع اشکال و پاسخ سوالات نیز در نظر گرفته شده است. 
اگر نمی‌توانید، یا نمی‌خواهید که این شرایط را بپذیرید، متاسفانه نباید از وب سایت بیانت استفاده کنید در غیر اینصورت عضویت در این سایت به منظور تایید قوانین و مقررات سایت از طرف شما می‌باشد

تعهدات آموزشی ما

ما متعهد می شویم کلیه آموزش های این وب سایت بر پایه منابع علمی ، با دقت و نظارت اساتید برجسته این حوزه و کیفیت بالای آموزشی در این سایت تهیه شده باشد بنابراین نگران کیفیت آموزش از طرف ما نباشید و با راحتی خاطر از این منابع استفاده کنید. قبل از هر چیز با دقت مطالب مربوط به دوره را مطالعه کنید ویدیوی رایگان دوره را با دقت ببینید و سر فصل ها  را مطالعه کنید و در صورت تمایل دوره را خریداری کنید. شما می توانید کلیه محتوای آموزشی را پس از خرید در اکانت خود مشاهده کنید و از تمامی مطالب آموزش داده شده و فایلهایی که در اختیار شما قرار می گیرد در حرفه و کار خود استفاده کنید برخی از این ویدیوها رایگان و برخی دارای هزینه می باشد و برای هر مبحث سطحی در نظر گرفته شده است.  

مالکیت محتوا و اکانت شما

درست است که شما هزینه ویدیو های آموزشی را پرداخت می کنید ولی این ویدیوها از لحاظ حقوقی و مادی و معنوی مربوط به سایت بیانت می باشد و شما فقط می توانید از طریق اکانت خود به این محتوا دسترسی داشته باشید و از  آن برای یادگیری و آموزش خود استفاده کنید همچنین هرگونه استفاده از این ویدیوها به مقاصد اقتصادی و تبلیغاتی مثل فروش دوره ها، در اختیار گذاشتن رایگان آن برای دیگران، کپی بر روی سیدی و دی وی دی، تغییر منابع و هرگونه صداگذاری مجدد بر ویدیو های ما و دسترسی آنها در وب سایت های دیگر ممنوع می باشد و شامل مجازات تعریف شده ای در دستگاه قضایی کشور خواهد شد.
 محتواهای خریداری شده و محصولات رایگان فقط توسط اکانت شما قابل اجرا می باشند و قابل دانلود نمی باشد مگر در مواقعی که خود سایت دسترسی را برای شما فعال کرده باشد. اکانت شخصی شما متعلق به شخص شماست و استفاده از آن به صورت گروهی و مشترک ممنوع می باشد . شماره مبایل و ایمیل پس از تایید کد غیر قابل تغییر است لطفا مالکیت حقوقی خط تلفن و ایمیل خود را بررسی کنید. نام کاربری شما باید نام و نام خانوادگی داشته باشد و از اسامی نامتعارف (گروههای مذهبی ، اسامی مخفف ، گروههای تروریستی و ....) نباید استفاده شده باشد در غیر این صورت پیغام تذکر خواهید گرفت و در صورت اصلاح نکردن آن اکانت مسدود می گردد. امتیاز و جوایز هر کاربر پس از خرید دوره ها و شرکت در مسابقات و گرفتن مدارک افتخاری فقط مختص به همان اکانت و شخص میباشد بنابراین نام و شماره تماسی که وارد میکنید میبایست متعلق به شخص حقیقی همان اکانت باشد. در صورت مسدود شدن اکانت در هنگام لاگین پیغامی ظاهر خواهد شد که  باید با ایمیل پشتیبانی Support@bianot.com تماس بگیرید و مشکل خود را گزارش دهید. در صورت هر گونه تخلف  اکانت شما مسدود خواهد ماند. 
سایت ما فقط بستر آموزشی نرم افزارها و ابزارهای موسیقی و تئوری موسیقی را به شما ارائه می دهد و تهیه نرم افزارها و پلاگین ها و آلات موسیقی و همچنین انجام پروژه های شخصیتان بر عهده خود شما می باشد (در آینده بخش دانلود نیز فعال خواهد شد) سایت ما فقط بستر آموزشی نرم افزارها و ابزارهای موسیقی و تئوری موسیقی را به شما ارائه می دهد و تهیه نرم افزارها و پلاگین ها و آلات موسیقی بر عهده خود شما می باشد (در آینده بخش دانلود نیز فعال خواهد شد) 

تراکنش ها 

در مواقعی امکان اختلال در سیستم شتاب باعث ناموفق بودن تراکنش خواهد شد.  پس از خرید نا موفق نیاز به حداقل 48 ساعت برای بازگشت وجه به حساب بانکی شما زمان نیاز است زیرا رفع این مشکل از دست ما خارج خواهد بوده و در این مواقع ما مجبور هستیم خرید را معلق نموده تا پس بررسی و رفع مشکل محتوای خریداری شده یا محصول را در اختیار شما قرار دهیم بنابراین در این مسئله با ما همکاری لازم را داشته باشید. 
تراکنش های سایت از طریق سایت زرین پال انجام می گیرد و بستری بسیار امن و قابل اعتماد است در صورت بروز هر مشکلی از طرف ما آنها به شکایات کاربران در صورت صحت و ارائه مدرک پاسخ خواهند داد. 
تمامی عملیات  تراکنش های موفق و نا موفق در حساب کاربری شما درج خواهد شد.


عودت وجه 

این بخش به شما کمک می کند که ما در چه صورتی وجه شما را پس از خرید دوره یا محصولی پرداخت خواهیم کرد. 
 • زمانی که از خرید شما 24 ساعت بیشتر نگذشته باشد. 
 • 30 درصد زمان دوره را بیشتر استفاده نکرده باشید یا پس از درخواست عودت وجه محصول مورد نظر را استفاده یا دانلود نکرده باشید. 
 • توضیحات دوره و نام سر فصل ها مغایر ویدیوهای آموزشی آن محصول باشد. 
 • مبلغ عودت داده شده به کیف پول شما در حساب کاربری باز گردانده خواهد شد نه به شماره حساب شما.
 • دوره خریداری شده پس از از عودت از دسترس شما خارج خواهد شد. 
 • تمامی مراحل عودت وجه با تلفن درج شده در اکانت شما هماهنگ خواهد شد.  
 • برای درخواست عودت وجه باید در صفحه راهنمای سایت بخش ارسال پیام به پشتیبانی درخواست خود را ارسال فرمایید. 


کارهایی که باعث پیگیری قانونی از طرف ما خواهد شد 

 • هرگونه تلاش برای از کار انداختن وب سایت و ایجاد وقفه در اجرای سایت. 
 • هرگونه ایجاد هرزنامه یا جمع آوری اطلاعات کاربران سایت و دیتابیس 
 • هرگونه استفاده از دانلودر ها و کپچر کردن ویدیو های سایت و فروش غیر قانونی و پخش در شبکه های اجتماعی و سایت های اینترنتی
 • هرگونه تلاش برای کلاه برداری از کاربران سایت. 
 • هرگونه تلاش برای انتشار ادعاهای بی اساس و بدون مدرک و ارائه اسناد دروغین بر علیه سایت و اساتید سایت.

کلام آخر 

برای ارتقاء این سایت ما به شما نیاز داریم و برای ما رضایت شما و استفاده از وب سایت ما کمک به ادامه این مسیر خواهد کرد تولید محتوا کاری هزینه بر و زمان بر است پس از شما انتظار داریم تمامی موارد ذکر شده را بدقت انجام دهید تا ما همیشه همراه و پشتیبان شما باشیم. 
برای به نتیجه رسیدن اهداف خود زمان و وقت را از دست ندهید و در یادگیری صبور و پافشاری کنید از طرف ما این قول به شما داده می شود با تمرین و استفاده از منابع سایت خیلی زود به هدف خود نزدیک خواهید شد.