جدیدترین کار چارتار، با نام "بگو که زنده ایم" منتشر شد.
گروه چارتار بعد از مدت کوتاهی، دوباره با یک کار جدید وارد بازار شده اند. آرمان گرشاسبی همچنان خواننده اصلی گروه است، هرچند گاهاً کارهایی رو جدا از برند چارتار و با نام شخصی خود، منتشر می کند.
در آخرین تصویری که برای کار جدیدشان در بعضی وبسایت ها ارایه شده بود (تصویر بالا)، تصویر آلبوم "دریا کجاست" به چشم می خورد و شباهت زیادی بین آرمان گرشاسبی و مهدی دارابی (خواننده گروه هورش) دیده می شد. با توجه به این که ادامه کار هورش بند این روزها دچار ابهاماتی شده و مسعود جهانی (یکی از اعضای هورش بند) تا حدودی از گروه (حداقل از لحاظ جغرافیایی) جدا شده یا حداقل شفافیت خاصی برای ادامه کار این دو در بین اخبار دیده نمی شود (تا زمان نگارش این متن) با نگاه اول به تصویر منتشر شده، انگار مهدی دارابی جایگزین آرمان گرشاسبی در چارتار شده! اما این طور نیست و همچنان آرمان گرشاسبی خواننده اول گروه است.
چهار تار در گروه چارتار به این ترتیب هستند:
    آرمان گرشاسبی (خواننده)
    احسان حائری (ترانه‌سرا)
    آیین احمدی‌فر (تنظیم‌کننده)
و
    آرش فتحی (آهنگساز)
در ویکیپدیا از آرش فتحی به عنوان عضو پیشین، یاد شده است. اما در وبسایت رسمی گروه، در بخش معرفی گروه، همچنان اعضای اصلی با همان شیوه سابق معرفی شده اند و تغییری ایجاد نشده است.
آیا ممکن است این گروه سه تار شده باشد؟ یعنی همچون ساز سه تار، چهار تار داشته باشد ولی یکی از این تارها، مشتاق و نمادین باشد؟
بزودی در بیانت به تازه ترین اخبار این گروه خواهیم پرداخت.